Prodaja - Kuća 330 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
750 000 €
2273 €/m²
Property 23422 photo 1
Property 23422 photo 2
Property 23422 photo 3
Property 23422 photo 4
Property 23422 photo 5
Property 23422 photo 6
Property 23422 photo 7
Property 23422 photo 8
Property 23422 photo 9
Property 23422 photo 10
Property 23422 photo 11
Property 23422 photo 12
Property 23422 photo 13
Property 23422 photo 14
Property 23422 photo 15
Property 23422 photo 16
Property 23422 photo 17
Property 23422 photo 18
Property 23422 photo 19
Property 23422 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 330 kv.m na Atici. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
650 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 41560
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 66082
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
760 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 22807
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter