380 000 €
3762 €/m²
Property 65793 photo 1
Property 65793 photo 2
Property 65793 photo 3
Property 65793 photo 4
Property 65793 photo 5
Property 65793 photo 6
Property 65793 photo 7
Property 65793 photo 8
Property 65793 photo 9
Property 65793 photo 10
Property 65793 photo 11
Property 65793 photo 12
Property 65793 photo 13
Property 65793 photo 14
Property 65793 photo 15
Property 65793 photo 16
Property 65793 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2000
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 101 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila, WC. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
384 000 € 4517 €/m²
  • Kod objekta 58957
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 62111
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod objekta 59800
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61719
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter