Property 65119 photo 1
Property 65119 photo 2
Property 65119 photo 3
Property 65119 photo 4
Property 65119 photo 5
Property 65119 photo 6
Property 65119 photo 7
Property 65119 photo 8
Property 65119 photo 9
Property 65119 photo 10
Property 65119 photo 11
Property 65119 photo 12
Property 65119 photo 13
Property 65119 photo 14
Property 65119 photo 15
Property 65119 photo 16
Property 65119 photo 17
Property 65119 photo 18
Property 65119 photo 19
Property 65119 photo 20
Property 65119 photo 21
Property 65119 photo 22
Property 65119 photo 23

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Tip sobe: 130
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: marble, tiles , wood
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Podno grejanje

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i kamin, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 4679 €/m²
  • Kod objekta 58955
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 57670
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 60992
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
440 000 € 5432 €/m²
  • Kod objekta 58948
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter