360 000 €
2880 €/m²
Property 62111 photo 1
Property 62111 photo 2
Property 62111 photo 3
Property 62111 photo 4
Property 62111 photo 5
Property 62111 photo 6
Property 62111 photo 7
Property 62111 photo 8
Property 62111 photo 9
Property 62111 photo 10
Property 62111 photo 11
Property 62111 photo 12
Property 62111 photo 13
Property 62111 photo 14
Property 62111 photo 15
Property 62111 photo 16
Property 62111 photo 17
Property 62111 photo 18
Property 62111 photo 19
Property 62111 photo 20
Property 62111 photo 21
Property 62111 photo 22
Property 62111 photo 23
Property 62111 photo 24
Property 62111 photo 25

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2005
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 16000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj, tende, grejanje.

Za prodaju
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 60109
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 65939
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 65254
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter