400 000 €
3333 €/m²
Property 61719 photo 1
Property 61719 photo 2
Property 61719 photo 3
Property 61719 photo 4
Property 61719 photo 5
Property 61719 photo 6
Property 61719 photo 7
Property 61719 photo 8
Property 61719 photo 9
Property 61719 photo 10
Property 61719 photo 11
Property 61719 photo 12
Property 61719 photo 13
Property 61719 photo 14
Property 61719 photo 15
Property 61719 photo 16
Property 61719 photo 17
Property 61719 photo 18
Property 61719 photo 19
Property 61719 photo 20
Property 61719 photo 21
Property 61719 photo 22
Property 61719 photo 23
Property 61719 photo 24
Property 61719 photo 25
Property 61719 photo 26
Property 61719 photo 27
Property 61719 photo 28
Property 61719 photo 29
Property 61719 photo 30

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 160 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 120 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 60109
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60366
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 64140
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4805 €/m²
  • Kod objekta 58958
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3883 €/m²
  • Kod objekta 58949
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter