350 000 €
4217 €/m²
Property 65229 photo 1
Property 65229 photo 2
Property 65229 photo 3
Property 65229 photo 4
Property 65229 photo 5
Property 65229 photo 6
Property 65229 photo 7
Property 65229 photo 8

Detalji

  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, ostavu.

Za prodaju
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod objekta 59800
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 60035
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod objekta 62956
  • Kvadratura 46 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62422
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter