Property 59800 photo 1
Property 59800 photo 2
Property 59800 photo 3
Property 59800 photo 4
Property 59800 photo 5
Property 59800 photo 6
Property 59800 photo 7
Property 59800 photo 8
Property 59800 photo 9

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 86 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod objekta 63011
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65031
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter