384 000 €
4518 €/m²
Property 58957 photo 1
Property 58957 photo 2
Property 58957 photo 3
Property 58957 photo 4
Property 58957 photo 5
Property 58957 photo 6
Property 58957 photo 7
Property 58957 photo 8
Property 58957 photo 9
Property 58957 photo 10
Property 58957 photo 11
Property 58957 photo 12
Property 58957 photo 13
Property 58957 photo 14
Property 58957 photo 15
Property 58957 photo 16
Property 58957 photo 17
Property 58957 photo 18
Property 58957 photo 19
Property 58957 photo 20
Property 58957 photo 21
Property 58957 photo 22
Property 58957 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana

Za prodaju
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod objekta 59800
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod objekta 62253
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63153
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
325 000 € 3494 €/m²
  • Kod objekta 61347
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod objekta 63911
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
510 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 65254
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter