340 000 €
3333 €/m²
Property 65001 photo 1
Property 65001 photo 2
Property 65001 photo 3
Property 65001 photo 4
Property 65001 photo 5
Property 65001 photo 6
Property 65001 photo 7
Property 65001 photo 8

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 102 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod objekta 63011
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63153
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod objekta 63911
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61719
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 63667
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter