385 000 €
4010 €/m²
Property 65230 photo 1
Property 65230 photo 2
Property 65230 photo 3
Property 65230 photo 4
Property 65230 photo 5
Property 65230 photo 6
Property 65230 photo 7
Property 65230 photo 8
Property 65230 photo 9
Property 65230 photo 10
Property 65230 photo 11
Property 65230 photo 12
Property 65230 photo 13
Property 65230 photo 14
Property 65230 photo 15
Property 65230 photo 16
Property 65230 photo 17
Property 65230 photo 18
Property 65230 photo 19
Property 65230 photo 20
Property 65230 photo 21
Property 65230 photo 22
Property 65230 photo 23
Property 65230 photo 24
Property 65230 photo 25
Property 65230 photo 26
Property 65230 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2013
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 96 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
320 000 € 4324 €/m²
  • Kod objekta 59869
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
384 000 € 4517 €/m²
  • Kod objekta 58957
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
374 000 € 4857 €/m²
  • Kod objekta 58951
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 60992
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63153
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter