310 000 €
2818 €/m²
Property 63668 photo 1
Property 63668 photo 2
Property 63668 photo 3
Property 63668 photo 4
Property 63668 photo 5
Property 63668 photo 6
Property 63668 photo 7
Property 63668 photo 8
Property 63668 photo 9
Property 63668 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8149 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65031
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65356
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 3390 €/m²
  • Kod objekta 63307
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod objekta 65118
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter