580 000 €
4462 €/m²
Property 65669 photo 1
Property 65669 photo 2
Property 65669 photo 3
Property 65669 photo 4
Property 65669 photo 5
Property 65669 photo 6
Property 65669 photo 7
Property 65669 photo 8
Property 65669 photo 9
Property 65669 photo 10
Property 65669 photo 11
Property 65669 photo 12
Property 65669 photo 13
Property 65669 photo 14
Property 65669 photo 15
Property 65669 photo 16
Property 65669 photo 17
Property 65669 photo 18
Property 65669 photo 19
Property 65669 photo 20
Property 65669 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4950 €/m²
  • Kod objekta 56726
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60362
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 7940
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter