Property 60597 photo 1
Property 60597 photo 2
Property 60597 photo 3
Property 60597 photo 4
Property 60597 photo 5
Property 60597 photo 6
Property 60597 photo 7
Property 60597 photo 8
Property 60597 photo 9
Property 60597 photo 10
Property 60597 photo 11
Property 60597 photo 12
Property 60597 photo 13
Property 60597 photo 14
Property 60597 photo 15
Property 60597 photo 16
Property 60597 photo 17
Property 60597 photo 18
Property 60597 photo 19
Property 60597 photo 20
Property 60597 photo 21
Property 60597 photo 22
Property 60597 photo 23
Property 60597 photo 24
Property 60597 photo 25
Property 60597 photo 26
Property 60597 photo 27
Property 60597 photo 28
Property 60597 photo 29

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 160 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 193 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
587 500 € 6994 €/m²
  • Kod objekta 65341
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 65334
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
560 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 53010
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter