780 000 €
6783 €/m²
Property 64890 photo 1
Property 64890 photo 2
Property 64890 photo 3
Property 64890 photo 4
Property 64890 photo 5
Property 64890 photo 6
Property 64890 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju stan od 115 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Kod objekta 65335
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod objekta 65769
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod objekta 64741
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod objekta 64242
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 38656
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Kod objekta 65347
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod objekta 64685
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter