470 000 €
3701 €/m²
Property 7940 photo 1
Property 7940 photo 2
Property 7940 photo 3
Property 7940 photo 4
Property 7940 photo 5
Property 7940 photo 6
Property 7940 photo 7
Property 7940 photo 8
Property 7940 photo 9
Property 7940 photo 10
Property 7940 photo 11
Property 7940 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 127 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, kamin, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61719
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod objekta 64139
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 58061
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56727
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter