Property 65225 photo 1
Property 65225 photo 2
Property 65225 photo 3
Property 65225 photo 4
Property 65225 photo 5
Property 65225 photo 6
Property 65225 photo 7
Property 65225 photo 8

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 83
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
491 000 € 4676 €/m²
  • Kod objekta 58952
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod objekta 65342
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 65669
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 60992
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3883 €/m²
  • Kod objekta 58949
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter