670 000 €
6321 €/m²
Property 64887 photo 1
Property 64887 photo 2
Property 64887 photo 3
Property 64887 photo 4
Property 64887 photo 5
Property 64887 photo 6
Property 64887 photo 7

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 380 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju stan od 106 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod objekta 64113
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 34147
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
950 000 € 5757 €/m²
  • Kod objekta 52988
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6896 €/m²
  • Kod objekta 36956
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 41930
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter