500 000 €
5102 €/m²
Property 65814 photo 1
Property 65814 photo 2
Property 65814 photo 3
Property 65814 photo 4
Property 65814 photo 5
Property 65814 photo 6
Property 65814 photo 7
Property 65814 photo 8
Property 65814 photo 9
Property 65814 photo 10
Property 65814 photo 11
Property 65814 photo 12
Property 65814 photo 13
Property 65814 photo 14
Property 65814 photo 15
Property 65814 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2002
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 860 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 98 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60366
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod objekta 58961
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter