840 000 €
6316 €/m²
Property 65020 photo 1
Property 65020 photo 2
Property 65020 photo 3
Property 65020 photo 4
Property 65020 photo 5
Property 65020 photo 6
Property 65020 photo 7
Property 65020 photo 8
Property 65020 photo 9
Property 65020 photo 10
Property 65020 photo 11
Property 65020 photo 12
Property 65020 photo 13
Property 65020 photo 14
Property 65020 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Garaža
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 133 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 7459 €/m²
  • Kod objekta 64957
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod objekta 65769
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
960 000 € 7007 €/m²
  • Kod objekta 50743
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod objekta 64235
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter