600 000 €
3509 €/m²
Property 41764 photo 1
Property 41764 photo 2
Property 41764 photo 3
Property 41764 photo 4
Property 41764 photo 5
Property 41764 photo 6
Property 41764 photo 7
Property 41764 photo 8
Property 41764 photo 9
Property 41764 photo 10
Property 41764 photo 11
Property 41764 photo 12
Property 41764 photo 13
Property 41764 photo 14
Property 41764 photo 15
Property 41764 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 171 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod objekta 64139
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
896 000 € 8784 €/m²
  • Kod objekta 56037
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod objekta 65771
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod objekta 38732
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 36378
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter