500 000 €
4950 €/m²
Property 56726 photo 1
Property 56726 photo 2
Property 56726 photo 3
Property 56726 photo 4
Property 56726 photo 5
Property 56726 photo 6
Property 56726 photo 7
Property 56726 photo 8
Property 56726 photo 9
Property 56726 photo 10
Property 56726 photo 11
Property 56726 photo 12

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju stan od 101 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, 2 WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 59328
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod objekta 58947
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 7241 €/m²
  • Kod objekta 65475
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
665 000 € 7388 €/m²
  • Kod objekta 53094
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter