170 000 €
4146 €/m²
Property 65308 photo 1
Property 65308 photo 2
Property 65308 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
170 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 65402
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 60552
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 61678
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 60192
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2564 €/m²
  • Kod objekta 66046
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5681 €/m²
  • Kod objekta 59452
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
251 500 € 6986 €/m²
  • Kod objekta 63013
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 61701
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter