250 000 €
5682 €/m²
Property 59452 photo 1
Property 59452 photo 2
Property 59452 photo 3
Property 59452 photo 4
Property 59452 photo 5
Property 59452 photo 6
Property 59452 photo 7
Property 59452 photo 8
Property 59452 photo 9
Property 59452 photo 10
Property 59452 photo 11
Property 59452 photo 12
Property 59452 photo 13
Property 59452 photo 14
Property 59452 photo 15
Property 59452 photo 16
Property 59452 photo 17
Property 59452 photo 18
Property 59452 photo 19
Property 59452 photo 20
Property 59452 photo 21
Property 59452 photo 22
Property 59452 photo 23
Property 59452 photo 24
Property 59452 photo 25
Property 59452 photo 26

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 44 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 65438
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 65348
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 65813
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65243
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 65250
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter