200 000 €
2564 €/m²
Property 66046 photo 1
Property 66046 photo 2
Property 66046 photo 3
Property 66046 photo 4
Property 66046 photo 5
Property 66046 photo 6
Property 66046 photo 7
Property 66046 photo 8
Property 66046 photo 9
Property 66046 photo 10
Property 66046 photo 11
Property 66046 photo 12
Property 66046 photo 13
Property 66046 photo 14
Property 66046 photo 15
Property 66046 photo 16
Property 66046 photo 17
Property 66046 photo 18
Property 66046 photo 19
Property 66046 photo 20
Property 66046 photo 21
Property 66046 photo 22
Property 66046 photo 23
Property 66046 photo 24
Property 66046 photo 25
Property 66046 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 78 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod objekta 63032
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65350
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65227
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter