165 000 €
2357 €/m²
Property 61701 photo 1
Property 61701 photo 2
Property 61701 photo 3
Property 61701 photo 4
Property 61701 photo 5
Property 61701 photo 6
Property 61701 photo 7
Property 61701 photo 8
Property 61701 photo 9
Property 61701 photo 10
Property 61701 photo 11

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 63306
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 57400
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2337 €/m²
  • Kod objekta 60136
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2434 €/m²
  • Kod objekta 60318
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 65309
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 2555 €/m²
  • Kod objekta 56793
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter