Property 60552 photo 1
Property 60552 photo 2
Property 60552 photo 3
Property 60552 photo 4
Property 60552 photo 5
Property 60552 photo 6
Property 60552 photo 7
Property 60552 photo 8
Property 60552 photo 9
Property 60552 photo 10
Property 60552 photo 11
Property 60552 photo 12
Property 60552 photo 13
Property 60552 photo 14
Property 60552 photo 15
Property 60552 photo 16
Property 60552 photo 17
Property 60552 photo 18
Property 60552 photo 19
Property 60552 photo 20
Property 60552 photo 21
Property 60552 photo 22
Property 60552 photo 23
Property 60552 photo 24
Property 60552 photo 25
Property 60552 photo 26
Property 60552 photo 27
Property 60552 photo 28
Property 60552 photo 29

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod objekta 65778
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod objekta 65594
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter