251 500 €
6986 €/m²
Property 63013 photo 1
Property 63013 photo 2
Property 63013 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2025
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 36 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod objekta 65778
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63425
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter