250 000 €
4630 €/m²
Property 64504 photo 1
Property 64504 photo 2
Property 64504 photo 3
Property 64504 photo 4
Property 64504 photo 5
Property 64504 photo 6
Property 64504 photo 7
Property 64504 photo 8
Property 64504 photo 9
Property 64504 photo 10
Property 64504 photo 11
Property 64504 photo 12
Property 64504 photo 13
Property 64504 photo 14
Property 64504 photo 15
Property 64504 photo 16
Property 64504 photo 17
Property 64504 photo 18
Property 64504 photo 19

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1973
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter