155 000 €
6739 €/m²
Property 61678 photo 1
Property 61678 photo 2
Property 61678 photo 3
Property 61678 photo 4
Property 61678 photo 5
Property 61678 photo 6
Property 61678 photo 7

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 23 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57429
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 60320
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 56290
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65227
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 4390 €/m²
  • Kod objekta 65309
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 59325
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 65402
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 60289
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 65364
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter