160 000 €
2462 €/m²
Property 65166 photo 1
Property 65166 photo 2
Property 65166 photo 3
Property 65166 photo 4
Property 65166 photo 5
Property 65166 photo 6
Property 65166 photo 7
Property 65166 photo 8
Property 65166 photo 9
Property 65166 photo 10
Property 65166 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, grejanje, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 2526 €/m²
  • Kod objekta 56341
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 2698 €/m²
  • Kod objekta 59130
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2547 €/m²
  • Kod objekta 64812
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 61831
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 4512 €/m²
  • Kod objekta 65311
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 59325
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter