Property 65402 photo 1
Property 65402 photo 2
Property 65402 photo 3
Property 65402 photo 4
Property 65402 photo 5
Property 65402 photo 6
Property 65402 photo 7
Property 65402 photo 8
Property 65402 photo 9
Property 65402 photo 10
Property 65402 photo 11
Property 65402 photo 12
Property 65402 photo 13
Property 65402 photo 14
Property 65402 photo 15
Property 65402 photo 16
Property 65402 photo 17
Property 65402 photo 18
Property 65402 photo 19
Property 65402 photo 20
Property 65402 photo 21
Property 65402 photo 22
Property 65402 photo 23
Property 65402 photo 24
Property 65402 photo 25
Property 65402 photo 26

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1963
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: F
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
139 000 € 1404 €/m²
  • Kod objekta 65922
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 63009
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 65166
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 59435
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2564 €/m²
  • Kod objekta 66046
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod objekta 65595
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter