78 000 €
155 €/m²
Property 65261 photo 1
Property 65261 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 503 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 65845
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
78 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 42245
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
64 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 60940
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 42243
  • Kvadratura 318 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
85 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 44366
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 36122
  • Kvadratura 2445 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
80 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 63900
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter