78 000 €
260 €/m²
Property 42245 photo 1
Property 42245 photo 2
Property 42245 photo 3
Property 42245 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 300 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
100 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 49098
  • Kvadratura 2375 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
75 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42790
  • Kvadratura 944 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 65845
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 45331
  • Kvadratura 9363 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
86 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 46057
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
85 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 44366
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 36122
  • Kvadratura 2445 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m

Prijava za Newsletter