110 000 € 90 000 €
36 €/m²
Property 36122 photo 1
Property 36122 photo 2
Property 36122 photo 3
Property 36122 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4400 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2445 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 131 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
96 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 52490
  • Kvadratura 7063 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51455
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43300
  • Kvadratura 3484 m²
  • Udaljenost od mora 390 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57292
  • Kvadratura 4110 m²
  • Udaljenost od mora 670 m
Za prodaju
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 54416
  • Kvadratura 1658 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
140 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42793
  • Kvadratura 19700 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
89 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 57727
  • Kvadratura 2031 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m

Prijava za Newsletter