64 000 €
145 €/m²
Property 60940 photo 1
Property 60940 photo 2
Property 60940 photo 3
Property 60940 photo 4
Property 60940 photo 5
Property 60940 photo 6
Property 60940 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 440 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
58 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 52387
  • Kvadratura 303 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
65 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 18508
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
85 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 45716
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
55 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 63352
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 38342
  • Kvadratura 4005 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
80 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 47058
  • Kvadratura 309 m²
  • Udaljenost od mora 9300 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 52467
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m

Prijava za Newsletter