80 000 € 65 000 €
204 €/m²
Property 42243 photo 1
Property 42243 photo 2
Property 42243 photo 3
Property 42243 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 318 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51865
  • Kvadratura 1346 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 42244
  • Kvadratura 272 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31332
  • Kvadratura 403 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter