100 000 €
133 €/m²
Property 65845 photo 1
Property 65845 photo 2
Property 65845 photo 3
Property 65845 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 750 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
95 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62020
  • Kvadratura 4014 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 36122
  • Kvadratura 2445 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
90 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40123
  • Kvadratura 6705 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
130 000 € 118 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25405
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 49098
  • Kvadratura 2375 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65785
  • Kvadratura 724 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m

Prijava za Newsletter