107 000 €
21 €/m²
Property 45854 photo 1
Property 45854 photo 2
Property 45854 photo 3
Property 45854 photo 4
Property 45854 photo 5
Property 45854 photo 6
Property 45854 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5071 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 51904
  • Kvadratura 4017 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
159 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 51499
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
110 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56431
  • Kvadratura 3700 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 50395
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 6300 m
Za prodaju
100 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 51868
  • Kvadratura 1525 m²
  • Udaljenost od mora 14100 m
Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 54330
  • Kvadratura 28752 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
107 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 49741
  • Kvadratura 3137 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 65724
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m

Prijava za Newsletter