64 000 €
64 €/m²
Property 49815 photo 1
Property 49815 photo 2
Property 49815 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39456
  • Kvadratura 608 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 59115
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42794
  • Kvadratura 8756 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
80 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 35883
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
53 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 34137
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter