80 000 €
16 €/m²
Property 63900 photo 1
Property 63900 photo 2
Property 63900 photo 3
Property 63900 photo 4
Property 63900 photo 5
Property 63900 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
75 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 61179
  • Kvadratura 905 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
95 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62020
  • Kvadratura 4014 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 51904
  • Kvadratura 4017 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42794
  • Kvadratura 8756 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 57046
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
108 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 36055
  • Kvadratura 1433 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57113
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 837 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
78 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 65261
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter