85 000 €
20 €/m²
Property 44366 photo 1
Property 44366 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7200 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4150 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 42791
  • Kvadratura 10226 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
85 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46630
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 14400 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
110 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 44087
  • Kvadratura 1541 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
120 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 57918
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52548
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51455
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 54604
  • Kvadratura 2199 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
120 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 47188
  • Kvadratura 1924 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
75 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 56833
  • Kvadratura 4265 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter