135 000 €
2547 €/m²
Property 64812 photo 1
Property 64812 photo 2
Property 64812 photo 3
Property 64812 photo 4
Property 64812 photo 5
Property 64812 photo 6
Property 64812 photo 7
Property 64812 photo 8
Property 64812 photo 9
Property 64812 photo 10
Property 64812 photo 11
Property 64812 photo 12
Property 64812 photo 13
Property 64812 photo 14

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 53 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i tende, lift, grejanje.

Za prodaju
184 000 € 1672 €/m²
  • Kod objekta 54850
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 66037
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 61678
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
140 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64831
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod objekta 66134
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61935
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 57400
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 65937
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter