184 000 €
1673 €/m²
Property 54850 photo 1
Property 54850 photo 2
Property 54850 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi Loft i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 63306
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod objekta 65408
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65365
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter