200 000 €
1818 €/m²
Property 57400 photo 1
Property 57400 photo 2
Property 57400 photo 3
Property 57400 photo 4
Property 57400 photo 5
Property 57400 photo 6
Property 57400 photo 7
Property 57400 photo 8
Property 57400 photo 9
Property 57400 photo 10
Property 57400 photo 11
Property 57400 photo 12
Property 57400 photo 13
Property 57400 photo 14
Property 57400 photo 15
Property 57400 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1981
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, ostavu.

Za prodaju
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod objekta 64885
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65350
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63425
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter