150 000 €
1282 €/m²
Property 61935 photo 1
Property 61935 photo 2
Property 61935 photo 3
Property 61935 photo 4
Property 61935 photo 5
Property 61935 photo 6
Property 61935 photo 7
Property 61935 photo 8
Property 61935 photo 9
Property 61935 photo 10
Property 61935 photo 11
Property 61935 photo 12
Property 61935 photo 13
Property 61935 photo 14
Property 61935 photo 15

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 117 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 5 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 60897
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod objekta 66032
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2418 €/m²
  • Kod objekta 57841
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 61678
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
220 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 50492
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 65788
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1769 €/m²
  • Kod objekta 53236
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 57400
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod objekta 57535
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 59435
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter