140 000 €
7000 €/m²
Property 64831 photo 1
Property 64831 photo 2
Property 64831 photo 3
Property 64831 photo 4
Property 64831 photo 5
Property 64831 photo 6
Property 64831 photo 7
Property 64831 photo 8
Property 64831 photo 9
Property 64831 photo 10
Property 64831 photo 11
Property 64831 photo 12
Property 64831 photo 13
Property 64831 photo 14
Property 64831 photo 15
Property 64831 photo 16
Property 64831 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 20 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 65788
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 35829
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 64864
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod objekta 34859
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64831
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 1851 €/m²
  • Kod objekta 48458
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
168 000 € 2507 €/m²
  • Kod objekta 52296
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2074 €/m²
  • Kod objekta 56872
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2434 €/m²
  • Kod objekta 60318
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod objekta 65220
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter