170 000 € 155 000 €
3100 €/m²
Property 61452 photo 1
Property 61452 photo 2
Property 61452 photo 3
Property 61452 photo 4
Property 61452 photo 5
Property 61452 photo 6
Property 61452 photo 7
Property 61452 photo 8
Property 61452 photo 9

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2190 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
251 500 € 6986 €/m²
  • Kod objekta 63013
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod objekta 65220
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 60192
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod objekta 65272
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 63306
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod objekta 63762
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter