150 000 €
1500 €/m²
Property 66037 photo 1
Property 66037 photo 2
Property 66037 photo 3
Property 66037 photo 4
Property 66037 photo 5
Property 66037 photo 6
Property 66037 photo 7
Property 66037 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod objekta 65272
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 59435
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66066
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 57476
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 65792
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2933 €/m²
  • Kod objekta 60916
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod objekta 63980
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 44137
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 65937
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter