Property 59390 photo 1
Property 59390 photo 2
Property 59390 photo 3
Property 59390 photo 4
Property 59390 photo 5
Property 59390 photo 6
Property 59390 photo 7
Property 59390 photo 8
Property 59390 photo 9
Property 59390 photo 10
Property 59390 photo 11
Property 59390 photo 12
Property 59390 photo 13
Property 59390 photo 14
Property 59390 photo 15
Property 59390 photo 16
Property 59390 photo 17
Property 59390 photo 18
Property 59390 photo 19

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 65348
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod objekta 65408
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod objekta 66047
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod objekta 63015
  • Kvadratura 19 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65031
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter