150 000 €
34 €/m²
Property 64036 photo 1
Property 64036 photo 2
Property 64036 photo 3
Property 64036 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 352 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4290 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 50298
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
179 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63493
  • Kvadratura 2950 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 50127
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 11600 m
Preporučujemo Za prodaju
214 000 €
  • Kod objekta 65947
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1180 m
Za prodaju
160 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 62322
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 46788
  • Kvadratura 1451 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43591
  • Kvadratura 4071 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
160 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 62271
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter